CZ EN

[CNW:Counter]

štěňátka
Od 6.března máme štěňátka také od Limesky, 1 pejska a 3 fenečky. Budou z kategorie do 2,5 kg. Otcem je Hurican Tiny Zonte.

Rodiče

tlapky
.

Od 11.února máme u fenky Meybelin čtyři štěňátka. Dva pejsky a dvě fenečky. Jsou zdravá a jistě i krásná. Jména budou od písmene W. Jejich otcem je český grandšampion krásy PETTY PET Nueva Sorpresa, import, přeborník v agility - držitel karty SA3.

tlapky
.

20.ledna 2011 Štěňátka, která se mají narodit v únoru, budou po tomto pejskovi, přeborníkovi v agility, držiteli karty SA3 a českém grandšampionovi krásy.

tlapky
.

Letošní štěňátka jsou už dávno u svých nových, báječných majitelů. S dalšími počítáme zase brzy zjara 2011."

tlapky
.

27.června 2010 Umberta s babičkou Bellissimou

tlapky
.

10.května 2010 Umberta, naše dvouměsíční štěňátko - bílosobolí fenečka v super kvalitě, by ráda do světa, kde by našla šikovného páníčka či paničku. Byla dlouhodobě zamluvená a nakonec z důvodu nemoci odřeknutá. Je to kvalitní štěně, velmi vhodné na chov, výstavy, agility, společník na turistiku a samozřejmě i jako velký mazel.

U U U

tlapky
.

29.března 2010 Na světě je vrh V - pejsek Vivaldi. Pyšným otcem je Grandchamp. a Champ. BOUNTY Hroznový květ (na fotce níže) a maminkou Multichamp. LIMESSA Sol Edo. Fotečky budeme postupně přidávat do Fotogalerie vrh " V ".

Bounty Hroznovy kvet

tlapky
.

10.března 2010 ... a jsou tady ! Tentokrát má Meybelin tři miminka - tři holčičky. Otcem je Jch. Little Lucky-Boy Anée. Další fotečky budeme postupně přidávat do Fotogalerie vrh " U ".

U

tlapky
.

28.února 2010 V polovině měsíce března čekáme narození našich prvních letošních štěňátek.

tlapky
.

30.října 2009 Momentálně štěňátka žádná nemáme. Meybelin nám nezabřezla. Člověk míní, příroda mění. Je mocnější. Snad se to podaří příště.

tlapky
.

21.10.2008 se Meybelin narodila dvě štěňátka, fenka Tamaris a pejsek Torbellino. Porodní váha obou byla 170 g, jejich příchod na svět proběhl hladce a ihned poté se začala shánět po mlíčku. Maminka Meybelin jim vydatně dává. Tatínek Armani Mária Sirrah může být na ně patřičně hrdý.

Další fotky štěňátek budeme přidávat do Fotogalerie - štěňátka "T".

tlapky
.

12.července 2008 Všechna štěňátka již mají své nové páníčky, přejeme jim ať se mají co nejlépe!

tlapky
.

Little Lucky Boy Anée V úterý 15.dubna 2008 nám přibyla štěňátka ještě od Limessy. Jsou to dva kluci a dvě holčičky. Porodní váhy byly 110 - 130 g.

Jejich otec, Little Lucky-Boy Anée, je na ně jistě patřičně hrdý.

.

tlapky
.

Od soboty 5.dubna 2008 máme nová štěňátka. Je to vrh "R". Zopakovali jsme osvědčené spojení Jericho x Meybelin a vyšlo to. Máme tři kluky a jednu holčičku. Porodní váhy byly 170 - 190 g. Postupně budeme přidávat fotečky, které hledejte ve Fotogalerii.

tlapky
.

Na naši Meybelin přišly silné milostné touhy a tak jsme se 26.srpna vydali na námluvy. Vybrali jsme jí tentokrát pejska, který kromě parádního rodokmenu má milou, přímo sluníčkovou povahu, a sice Jch. Armaniho Mária Sirrah.

Pokud vše dobře dopadne, budeme narození štěňátek očekávat koncem měsíce října. K nahlédnutí přikládáme také Armaniho rodokmen.

tlapky
.

Od pátku 27.dubna 2007 máme nová štěňátka, tentokrát od Limesky, jejichž otcem je Armani Mária Sirrah. Jsou to dva kluci Quintenero a Quittino. Porodní váha obou byla 130g.

Oba pejsci jsou již u svých nových páníčků, Quittino se vydal do světa - do krásného kraje Pongau v podhůří rakouských Alp a Quintenero odcestoval k hodným lidem také do krásného kraje - Podkrkonoší u Vrchlabí.

Quittino Sol Edo Quintenero Sol Edo
.
Limessa se štěňátky Limessa se štěňátky
.

Další fotky hledejte ve fotogalerii!

tlapky
.

Na naše minulá štěňátka se můžete podívat ve fotogalerii a těšit se spolu s námi na další, jejichž maminkou bude Limessa Sol Edo.

Limessa Sol Edo

25.února jsme se vydali s naší Limessou do Liberce na námluvy za parádním pejskem jménem Armani Mária Sirrah. Námluvy proběhly úspěšně a už jsme se začali těšit na její první miminka. Ta by se měla narodit kolem 25.dubna.

Armani Mária Sirrah Limessa Sol Edo
.
tlapky
.

Minulá štěňátka:

 

.