CZ EN

[CNW:Counter]

aktuality
5.února 2011 Dnes jsme dostali od majitelů našeho odchovu tyto krásné fotečky. Je to Rhimm Sol Edo.
Děkujeme, Jitko!
Rhimm Rhimm Rhimm

tlapky
.

8.října 2010 Dnes nám Pavla z Pardubic poslala zdařilé fotky její Wendy (Urmica Sol Edo ) ve věku 6-7 měsíců. Pavla s ní začíná pracovat na agility a oběma to moc dobře jde.
Pavlí, moc děkujeme.

U U U U U U

tlapky
.

2.října 2010 Zúčastnili jsme se Dne malého kontinentálního španěla, který pořádal Klub chovatelů málopočetných plemen psů. Náš odchov Ch.Jericho Sol Edo byl vyhlášen jako TOP VETERÁN 2010. Navíc Joanette Tiny Zonte po našem odchovu Ch.Joleene Sol Edo byla vyhlášena TOP ŠŤENĚ 2010.

MKŠ MKŠ

tlapky
.

24.září 2010 Umberta u své nové paničky v Brně.

U U U

tlapky
.

20.září 2010 Právě před 15 lety 20.září se narodila naše Bellissima. Přejeme ti, Besinko, do dalších let stálé zdravíčko, jako máš doposud.

Bell B-L-M

tlapky
.

10.května 2010 Umberta, naše dvouměsíční štěňátko - bílosobolí fenečka v super kvalitě, by ráda do světa, kde by našla šikovného páníčka či paničku. Byla dlouhodobě zamluvená a nakonec z důvodu nemoci odřeknutá. Je to kvalitní štěně, velmi vhodné na chov, výstavy, agility, společník na turistiku a samozřejmě i jako velký mazel.

U U U

tlapky
.

10.března 2010 ... a jsou tady ! Tentokrát má Meybelin tři miminka - tři holčičky. Otcem je Jch. Little Lucky-Boy Anée. Další fotečky budeme postupně přidávat do Fotogalerie vrh " U ".

U
.
tlapky
.
20. září 2009 se dožívá ve svěžesti a ve zdraví naše Bellissima krásných 14 let.

Bellissima Sol Edo Bellissima Sol Edo Bellissima Sol Edo Bellissima Sol Edo
.
tlapky
.
19. srpna 2009 Dnes jsme od majitelky našeho posledního odchovu, fenečky TAMARIS - Marisky, ve věku 10 měsíců, dostali tuto fotečku. Má se moc dobře a už se chystá na svou první velkou výstavu do třídy mladých. Ať se ti, Marisko, daří!

Tamaris Sol Edo
.
tlapky
.
28. července 2009 jela naše Meybelin na námluvy. Ženichem byl náš odchov OTTONEL Sol Edo

Meybelin Sol Edo
.
Takhle jsme ještě ženicha "dvořit se" neviděli. Byl velice roztomilý a z Meybelin byl celý pryč. Námluvy se vydařily a teď jsme tedy v očekávání narození nových miminek.

Meybelin Sol Edo

.
tlapky
.
Dne 18.ledna 2009 si přijela pro naše druhé štěňátko Tamaris její nová majitelka, se kterou bude bydlet nedaleko Mladé Boleslavi. Měj se , Marisko, ve svém novém domově hezky!

Tamaris Sol Edo

.
tlapky
.
Dne 10.ledna 2009 nám odcestovalo do Ostravy naše štěňátko Torbellino. Jeho nová rodina patří již mezi zkušené kynology, takže věříme, že štěňátko si tam bude žít spokojeným psím životem.
.
tlapky
.
8.prosince na návštěvě u Rhimma. Rimečkovi je právě 8 měsíců. Bydlí v báječné rodině. Jeho kamarádi jsou také dvě fretičky. Má se moc dobře.

Jitko, děkuji za péči a krásný vztah, který k Rimečkovi máte.

Rhimm Sol Edo Rhimm Sol Edo Rhimm Sol Edo Rhimm Sol Edo Rhimm Sol Edo

.
tlapky
.
20.10.2008 Obdrželi jsme také fotky Saskie ve věku 6 měsíců. Paní Toušové děkujeme za péči, kterou Sasince věnuje.

Saskia Sol Edo Saskia Sol Edo Saskia Sol Edo

.
tlapky
.
12.10.2008 O tomto víkendu jsme zase pro změnu byli my na návštěvě u majitelů našich dvou posledních odchovů Simeona a Sindibáda. Šíma i Badýnek se mají moc dobře. Díky, rodino Šmejkalova!

Simeon

Simeon Sol Edo Simeon Sol Edo

.
Sindibád

Sindibad Sol Edo Sindibad Sol Edo

.
tlapky
.
6.10.2008 Nedávno nás navštívila Iva z Hradce Králové. Přivezla nám ukázat Richenzu, jak roste do krásy. Ivo, vřelé díky za návštěvu!

Richenza Sol Edo
.
tlapky
.
2.10.2008 Obdrželi jsme od Ilonky Mohelské aktuální fotečky Salomé, na kterých je jí právě 5 měsíců.

Salomé Sol Edo Salomé Sol Edo Salomé Sol Edo Salomé Sol Edo
.
tlapky
.
20.9.2008 Bellissima slaví své 13. narozeniny.

Bellissima Sol Edo
.
tlapky
.
15.4.2008 I naše Limessa má štěňátka.
.
tlapky
.
5.4.2008 Meybelin se narodila dlouho očekávaná štěňátka.
.
tlapky
.
Na Mezinárodní výstavě v Brně dne 10.2.2008 se velice pěkně předvedl náš dvouletý odchov OTTONEL Sol Edo a získáním posledního čekatelství CAC splnil podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION. Navíc mu pan rozhodčí Řehánek udělil ještě titul res. CACIB. Velice si ceníme tohoto ocenění, protože se jednalo o velmi početně silně obsazenou výstavu a neobyčejně silnou konkurenci ze zahraničí. Majitelce blahopřejeme a děkujeme za perfektní předvedení.

Ottonel Sol Edo
.
tlapky
.
24.11.2007 Dnes jsme obdrželi od majitelky našeho odchovu Jitky Lebedové několik fantastických zpráviček, že její fenečka Inachis Io Sol Edo , které říká Čilinka – Čilda, dosáhla letos zase fenomenálních úspěchů na poli agility soutěží. Tak např. na Mistrovství republiky v agility v Žamberku 15.-16.9. 2007 byla Čilda členem družstva v kategorii small, které se umístilo na třetím místě v součtu obou běhů. Družstvo zvítězilo v Dumpingu, který byl prvním kolem soutěže družstev.

Jinak, na tomto Mistrovství ČR v agility byl Inachis Io udělen titul A3 Champion! Totiž pes, který chce tento titul získat, musí se nejprve dostat z nejnižší výkonnostní kategorie A1 přes kategorii A2 až do elitní kategorie A3. Aby se dostal do kategorie A2 , musí třikrát splnit zkoušku A1 na výborně, a l e aby postoupil z kategorie A2 do elitní kategorie A3, musí splnit zkoušku A2 na výborně bez chyby a ještě se umístit do třetího místa a to vše zvládnout za jeden kalendářní rok od postupu do kategorie A2. Pak, aby pes získal titul A3 Champion, musí se udržet tři roky po sobě v elitní kategorii A3 a každý rok obhájit tuto kategorii třemi složenými zkouškami bez trestných bodů do třetího místa. Pokud by pes jen jediný rok klesl zpět do kategorie A2, už titul nezíská. Inachis Io Sol Edo je jediným papillonem v ČR, kterému byl tento titul udělen.

Inachis Io Sol Edo Inachis Io Sol Edo Inachis Io Sol Edo Inachis Io Sol Edo Inachis Io Sol Edo

Z dalších jejích úspěchů :
• IMCA – Španělsko – Girona 6.-9. 9. 2007 International Mix Breed Cup, tady se podařilo Čildě zaběhnout bezchybný a rychlý běh v agility družstev v kategorii small (psi s kohoutkovou výškou do 34,5 cm) a tím přispět k vítězství small družstva v tomto běhu. Tamtéž zaběhla naprosto úžasně i agility v kategorii small jednotlivců a umístila se tak na krásném druhém místě.

• Dále se také v letošním roce stala čekatelem mezinárodního Šampiona agility vítězstvím dvou běhů, které se započítávají do této prestižní soutěže.

• V soutěži Pes roku, která je vyhlášena pro všechny psy závodící v průběhu roku ve všech třech velikostních i výkonnostních kategorií, je Čilinka zatím na druhém místě, ovšem ještě není dobojováno a započítány všechny výsledky. Sčítají se všechny bezchybné běhy a započítávají se body za umístění v každém tomto běhu. Ale i když se Čilda již neposune na první příčku, dokázala porazit i účastníky mistrovství světa FCI a obstát v konkurenci 210 psů ve své velikostní kategorii small. Navíc je jedním z nejmenších pejsků v této kategorii, má v kohoutku jen 26,5 cm. Je to malá fenka s obrovským srdcem, která by na parkuru položila i život.

Tolik Jitka Lebedová.

K těmto zprávám nemáme co dodat, máme z nich velikánskou radost a naše obrovská gratulace patří jak té malé papillonce, tak zejména její úžasné majitelce.

.
tlapky
.
11.11.2007 Na ošklivé poranění Meybelin agresivním psem nám zůstala vzpomínka v podobě velké, nyní již zahojené, jizvy. Štěňátka se bohužel nenarodila; osud tomu nejspíše tak chtěl...ale není všem dnům konec.
.
tlapky
.
Zlá novinka! 5.10.2007 u nás v Zaječicích došlo k velmi bolestné události. Na vycházce byla naše Meybelin (kterou jsem měla na vodítku) ošklivě pokousána psem německého ovčáka, kterého nezodpovědní a bezohlední majitelé nechávají nezabezpečeného. Fence způsobil odtržení kůže na hřbetě a utvoření kapsy velikosti pro čtyři prsty. Prostě skalp. Fenka je navíc březí. Byla neprodleně odvezena do Chrudimi na veterinární kliniku, kde pro rozsah zranění musela být ošetřena v narkóze. Nyní znepokojeni a s napětím očekáváme příští vývoj této pro nás tak bolestné situace. Vše ukáže teprve čas ...

Rána Meybelin po napadení volně pobíhajícím psem
.
tlapky
.
2.9.2007 na Mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavi získal Ottonel Sol Edo od p. rozhodčího Ing.Leoše Jančíka své třetí letošní čekatelství na čes.šampiona CAC a k tomu ještě čekatelství na mezinárodního šampiona CACIB. Opět blahopřejeme!

Ottonel Sol Edo
.
tlapky
.
Dnes se konala Národní výstava psů všech plemen v Mladé Boleslavi. Náš odchov OTTONEL Sol Edo tam získal ta nejlepší ocenění, co vůbec mohl dostat, t.j. CAC, Národní vítěz a BOB, a to v raném věku 17 měsíců, posuzovala paní rozhodčí Zdenka Jílková. K tomuto úspěchu mu zajisté dopomohla jeho skvělá majitelka a také jeho perfektní stavba těla, precizní pohyb a elegance. Blahopřejeme! 22.7.2007

Ottonel Sol Edo
.
tlapky
.
19.7.2007 Petra nám poslala z Holandska nové fotečky Phloxíka ve věku 8 měsíců.

Phil Phlox Sol Edo Phil Phlox Sol Edo
.
tlapky
.
6.7.2007 Oba pejsci z vrhu Q již odcestovali k hodným lidem do svých nových domovů. Přejeme jim krásný život plný láskyplných pohlazení!
.
tlapky
.
V sobotu 23.6.2007 jsme měli milou a sympatickou návštěvu. Pro naše štěňátko Quittina si přijel jeho nový majitel, který si na něho dlouho čekal. Odvezl nám pejska do krásného kraje Pongau pod rakouskými Alpami. Slíbil udržovat s námi kontakt a podávat zprávy doložené fotečkami o vývoji štěňátka. My věříme, že Quittino se dostal do těch nejsprávnějších rukou toho nejsprávnějšího pánečka.

Jenda + Quittino Sol Edo
.
tlapky
.
Olli Mondee Sol Edo se zúčastnila Mezinárodní výstavy v Litoměřicích dne 20.května 2007, kde získala ocenění výborná 1, CAJC od paní rozhodčí Zdenky Jílkové. Gratulujeme!
.
tlapky
.
Dostali jsme fotečky od Petry z Holandska. Floxíkovi je na nich 5 měsíců. Petro, děkujeme Ti srdečně za péči a lásku, kterou Floxíkovi věnuješ.

Phil Phlox Sol Edo Phil Phlox Sol Edo Phil Phlox Sol Edo
.
tlapky
.
Na mezinárodní výstavě v Letňanech 29.4.2007 získal Ottonel Sol Edo třetího Cajce a tím splnil podmínky pro udělení titulu Český junior šampion. Upřímně blahopřejeme.

Na téže výstavě fenky Olli Mondee a Meybelin "vybojovaly" známku velmi dobrá od nové rozhodčí pro papillony Mgr. Zuzany Brotánkové. Upřímnou soustrast.

.
tlapky
.
22.dubna 2007 jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích. Naše Meybelin ve třídě otevřené získala ocenění výborná a res. CAC.
Meybelin Sol Edo
.
tlapky
.
Dne 1.dubna 2007 se konala Klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi, které se zúčastnili 4 naši zástupci a dostali tato ocenění:

OLLI MONDEE Sol Edo ve třídě mladých výborná 4,

ch. INACHIS IO Sol Edo ve třídě otevřené výborná 1 a CAC,

OTTONEL Sol Edo ve tř.mladých výborný 1 a CAJC a Klubový vítěz mladých,

ch.JERICHO Sol Edo ve třídě vítězů výborný 2 a res.CAC.

Děkujeme majitelům těchto našich odchovů za skvělou reprezentaci našeho chovu a blahopřejeme!

Ottonel Sol Edo
.
tlapky
.
Na Tři krále šla do světa i fenečka Pussi. Odvezla si ji paní Rousková do Ústí nad Labem. Je velká milovnice zviřátek a věříme, že Pusince bude u ní dobře.
.
tlapky
.
Dne 2.ledna nám odešla do světa dvě štěňátka. Pejska Phil Phloxe si odvezla slečna Petra do Holandska. Pro Phoenicii si přijeli manželé Kovačecovi ze Slovinska. Z návštěvy obou nových majitelů máme velmi dobrý dojem a věříme, že " Floxík" i " Fendy" se u nich budou mít dobře.
.
tlapky
.
V neděli 19.11.2006 na Mezinárodní výstavě v Praze vybojoval náš odchovanec OTTONEL Sol Edo , ve věku 9 měsíců, svého prvního CAJCe. Srdečně gratulujeme a doufáme, že tak bude pokračovat dál. Fenka Olli Mondee ve třídě mladých měla velkou konkurenci čtyř starších, již vyspělejších feneček (zvítězila fenka o 7 měsíců starší), a odnesla si ocenění "výborná 3". I tak jsme nadmíru spokojeni.
.
tlapky
.
16.11.2006: Další várka fotek je tu, štěňátka mají jeden týden.
.
tlapky
.
12.11.2006: Do fotogalerie jsme přidali první fotky našich nových přírůstků. Další fotky budou více či méně pravidelně přibývat, nezapomeňte sledovat naše stránky :-)
.
tlapky
.
V neděli 5.11.2006 se naší fence Meybelin Sol Edo narodila štěňátka! Jsou to dvě fenečky a jeden pejsek. Co nevidět přidáme fotky pyšné maminky i její drobotiny do fotogalerie a můžete spolu s námi pozorovat, jak se mají k světu a přejeme jim do života zdraví a láskyplnou náruč nových páníčků.
.
tlapky
.
Ve čtvrtek 7.9.2006 jsme nechali nakrýt fenku Meybelin Sol Edo. Můžete se spolu s námi těšit na štěňátka! Podrobněji Vás budeme informovat zde na stránkách pod odkazem "Štěňátka".
.
tlapky
.
Inachis Io Sol EdoNáš odchov - fenka Inachis Io Sol Edo vybojovala titul Mistr Slovenska v agility ve dnech 19.-20.8.2006 na Mistrovství Slovenska v Bratislavě. Je prostě skvělá - blahopřejeme!
.
tlapky
.
Toto září plánujeme nakrýt Meybelin Sol Edo a doufáme, že nám přivede na svět krásná a zdravá štěňátka! Jejich otcem bude náš odchov Dženynek - Ch. JERICHO Sol Edo.

Jericho Sol Edo
.
tlapky
.
Olli Mondee V sobotu 12.8.2006 vyhrála fenka Olli Mondee z našeho posledního vrhu na klubové výstavě KCHMPP v Mladé Boleslavi velký pohár, jakožto nejkrásnější dorost celé výstavy! Gratulujeme a přejeme mnoho dalších takových úspěchů v budoucnu!
.